nyitokep

 

2017 - 2018

1. évfolyam

   
  1. Barjaktárov Kamélia
Székelykeve
  2. Détári Donáta Nagykikinda
  3. Dobó Laura Székelykeve
  4. Fábián Melánia Torontálvásárhely
  5. Gligor Szofia Székelykeve
  6. Goda Leontina Torda
  7. Gutási Ágnes Óbecse
  8. Huszka Andrea Ürményháza
  9. Juhász Ljiljana Torontálvásárhely
10. Kéri Klementina Torda
11. Király Brenda Nagykikinda
12. Király Vanessa Nagykikinda
13. Konc Valentina Torontálvásárhely
14. Kovács Szilvia Beodra
15. Marjanovity Lea Óbecse
16. Pálinkás Leona Torda
17. Pirkov Emma Székelykeve
18. Rice Emma Nagykikinda
19. Szakál Tímea Nagykikinda
20. Szenti Hilda Torontálvásárhely
21. Tapolcsányi Erika Székelykeve
22. Tót Bernadett Beodra
   

2. évfolyam

   
  1. Biszak Mária Székelykeve
  2. Brasnyó Emese Óbecse
  3. Csasznyi Hilda Mohol
  4. Csillag Anita Mohol
  5. Fogarasi Erna Beodra
  6. Hanyic Alisza Tóba
  7. Karácsonyi Orsolya Óbecse
  8. Kócsó Ildikó Káptalanfalva
  9. Márton Ida Magyarcsernye
10. Maráci Nikoletta Törökbecse
11. Mlekov Loretta Székelykeve
12. Nagy Anikó Torontálvásárhely
13. Spacsek Olivera Káptalanfalva
14. Surján Orsolya Törökbecse
15. Szabó Helga Mohol
16. Tóth Krisztina Óbecse
   

3. évfolyam

   
  1. Balassa Éva Péterréve
  2. Bicók Lea Magyarcsernye
  3. Bíró Ildikó Ürményháza
  4. Boros Dianna Módos
  5. Daradity Teodóra Ürményháza
  6. Détári Annabella Nagykikinda
  7. Fölvinc Adrianna       Bácsföldvár
  8. Gephárt Rebeka Törökbecse
  9. Gligor Szilvia Székelykeve
10. Karácsonyi Anita Kisorosz
11. Kisúri Nikoletta Péterréve
12. Pintér Lilla Péterréve
13. Rákity-Döme Dolóresz Ürményháza
14. Szabó Petra Mohol
15. Varga Gabriella Székelykeve
16. Virág Szabina Ürményháza
   

4. évfolyam

   
  1. Bokor Bernadetta Tóba
  2. Csipa Sarolta         Torda
  3. Détári Apollónia Nagykikinda
  4. Horváth Ágnes Péterréve
  5. Lackó Márta Kisorosz
  6. Mészáros Xénia Péterréve
  7. Nagy Lára Székelykeve
  8. Palatinus Tímea Tóba
  9. Penov Leontina Székelykeve
 10.Szakál Márta Nagykikinda
   


Főiskolás

   
1. Takarics Renáta Torda        
2. Mezei Renáta Székelykeve
   

 

2016 - 2017

1. évfolyam

   
  1. Biszak Mária
Székelykeve
  2. Brasnyó Emese Óbecse
  3. Csasznyi Hilda Mohol
  4. Csillag Anita Mohol
  5. Fogarasi Erna Beodra
  6. Hanyic Alisza Tóba
  7. Karácsonyi Orsolya Óbecse
  8. Kócsó Ildikó Káptalanfalva
  9. Márton Ida Magyarcsernye
10. Mlekov Loretta Székelykeve
11. Nagy Anikó Torontálvásárhely
12. Sári Anetta Péterréve
13. Spacsek Olivéra Káptalanfalva
14. Surján Orsolya Óbecse
15. Szabó Helga Mohol
16. Tóth Krisztina Óbecse
17. Varga Viktória Péterréve
   

2. évfolyam

   
  1. Balassa Éva Péterréve
  2. Bicók Lea Magyarcsernye
  3. Bíró Ildikó Ürményháza
  4. Boros Dianna Módos
  5. Détári Annabella Nagykikinda
  6. Fölvinc Adrianna Bácsföldvár
  7. Gephárt Rebeka Törökbecse
  8. Gligor Szilvia Székelykeve
  9. Karácsonyi Anita Kisorosz
10. Kisúri Nikoletta Péterréve
11. Pintér Lilla Péterréve
12. Rákity-Döme Dolóresz Ürményháza
13. Szabó Petra Mohol
14. Varga Gabriella Székelykeve
15. Virág Szabina  Ürményháza
   

3. évfolyam

   
  1. Bokor Bernadetta Tóba
  2. Csipa Sarolta Torda
  3. Détári Apollónia Nagykikinda
  4. Horváth Ágnes Péterréve
  5. Lackó Márta Kisorosz
  6. Mészáros Xénia Péterréve
  7. Nagy Lára Székelykeve
  8. Palatinus Tímea Tóba
  9. Penov Leontina Székelykeve
10. Szakál Márta Nagykikinda
   

4. évfolyam

   
  1. Berta Karolina Kisorosz
  2. Capár Réka           Mohol
  3. Golity Jagoda Magyarcsernye
  4. György Szófia Székelykeve
  5. Kazi Sára Mohol
  6. Kerepes Izabella Óbecse
  7. Lapcsevity Tímea Ürményháza
  8. Orosz Beatrix Kisorosz
  9. Palatinus Regina Ürményháza
 10.Tószegi Kitti Szaján
12. Tóth Orsolya Szaján
   


Főiskolás

   
  1. Takarics Renáta Torda        
 

 

 

2015 - 2016

 

 

1. évfolyam

 

  1. Balassa Éva
Péterréve
  2. Bicók Lea Magyarcsernye
  3. Bíró Ildikó Ürményháza
  4. Boros Dianna Módos
  5. Détári Annabella Nagykikinda
  6. Fölvinc Adrianna Bácsföldvár
  7. Gligor Szilvia Székelykeve
  8. Karácsonyi Anita Kisoroszi
  9. Kisúri Nikoletta Péterréve
10. Pintér Lilla Péterréve
11. Pirkov Evelin Székelykeve
12. Rákity-Döme Dolóresz Ürményháza
13. Szabó Petra Mohol
14. Varga Gabriella Székelykeve
15. Virág Szabina Ürményháza

 

2. évfolyam

 

  1. Barna Klaudia Kisorosz
  2. Bokor Bernadetta Tóba
  3. Csipa Sarolta Torda
  4. Détári Apollónia Nagykikinda
  5. Horváth Ágnes Péterréve
  6. Lackó Márta Kisorosz
  7. Mészáros Xénia Péterréve
  8. Nagy Lára Székelykeve
  9. Palatinus Tímea Tóba
10. Penov Leontina Székelykeve
11. Szakál Márta Nagykikinda

 

3. évfolyam

 

  1. Berta Karolina Kisorosz
  2. Capár Réka Mohol
  3. Golity Jagoda Magyarcsernye
  4. György Szófia Székelykeve
  5. Kazi Sára Mohol
  6. Lapcsevity Tímea        Ürményháza
  7. Mezei Renáta Székelykeve
  8. Orosz Beáta Kisorosz
  9. Palatinus Regina Ürményháza
10. Tószegi Kitti Szaján
11. Tóth Orsolya Szaján

 

4. évfolyam

 

  1. Csipa Heléna Torda
  2. Dvorszki Laura                Törökbecse
  3. Görbe Tímea Torontálvásárhely
  4. Gyarmati Anita Nagykikinda
  5. Horváth Renáta Törökbecse
  6. Jésity Kornélia Törökbecse
  7. Nyári Marina Nagykikinda
  8. Penov Andrea Székelykeve

 

Főiskolások

 

  1. Oros Marianna Kovin         
  2. Takarics Renáta Torda

 

 

 

2014-2015

 

 

    1. évfolyam

 

   
1. Barna Klaudia egészségügyi
2. Bokor Bernadetta egészségügyi
3. Csipa Sarolta gimnázium
4. Détári Apollónia zeneiskola
5. Horváth Ágnes egészségügyi
6. Horváth Andrea egészségügyi
7. Lackó Márta egészségügyi
8. Mészáros Xénia egészségügyi
9. Nagy Lára egészségügyi
10. Palatinus Tímea egészségügyi
11.    Penov Leontina elektrotech.
12. Szakál Márta egészségügyi
   

 

 

    2. évfolyam

 

   
  1. Berta Karolina    informatika
  2. Capár Réka egészségügyi
  3. Csernák Krisztina egészségügyi
  4. Firsing Szanella egészségügyi
  5. Golity Jagoda egészségügyi
  6. György Szófia gyógyszerészeti
  7. Kazi Sára egészségügyi
  8. Ködmön Eszter egészségügyi
  9. Lapcsevity Tímea gimnázium
10. Mezei Renáta egészségügyi
11. Orosz Beatrix egészségügyi
12. Palatinus Regina vegyészeti
13.    Tószegi Kitti egészségügyi
14. Tóth Orsolya egészségügyi
   

 

 

    3. évfolyam

 

   
  1. Csipa Heléna egészségügyi
  2. Dvorszki Laura építészeti
  3. Görbe Tímea mezőgazdasági
  4. Gyarmati Anita egészségügyi
  5. Hompót Izabella szakács
  6. Horváth Renáta építészeti
  7. Jésity Kornélia egészségügyi
  8.    Nyári Marina egészségügyi
  9. Penov Andrea gimnázium
   

 

 

    4. évfolyam

 

   
  1. Barabás Leontina egészségügyi
  2. Barduc Szilvia egészségügyi
  3. Bicók Lilla gimnázium
  4. Bizony Andrea egészségügyi
  5. Csipa Emese gimnázium
  6. Kormos Renáta egészségügyi
  7. Nagy Kornélia gimnázium
  8. Pálinkás Valéria egészségügyi
  9. Takarics Renáta gimnázium
10.    Talpai Anasztázia gyógyszerészeti
11. Tomity Glória gimnázium
   

 

 

    Főiskolások

 

   
  1. Maróti Zita                     
  2. Oros Marianna
  3.    Szunyi Noémi
  4. Tallós Klára